Το Τμήμα Οικονομίας και Βιώσιμης Ανάπτυξης είχε την χαρά και την τιμή να υποδεχτεί την κ. Σοφία Παντουβάκη, Καθηγήτρια Σκηνογραφιας- Ενδυματολογίας στο Πανεπιστήμιο Aalto στο Ελσίνκι της Φινλανδία στο πλαίσιο του προγράμματος Erasmus+. Η κυρία Παντουβάκη πραγματοποίησε διαλέξεις σε προπτυχιακά και μεταπτυχιακά μαθήματα της κ. Ευαγγελίας Γεωργιτσογιάννη Καθηγήτριας του Τμήματος.
![20220601 173334194](/images/2022/06/20220601_173334194.jpg)
Φωτο: Μετά τη διάλεξη στο προπτυχιακό μάθημα "Οικιακή Οικονομία και Πολιτισμός " 1 Ιουνίου 2022.